Інтерфакс-Україна
09:46 18.03.2015

Особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі можливий лише після проведення дострокових виборів в органи місцевого самоврядування - АП

2 хв читати
Особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі можливий лише після проведення дострокових виборів в органи місцевого самоврядування - АП

Перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук вважає, що дострокові вибори на Донбасі згідно з українським законодавством та за участю міжнародних спостерігачів і ЗМІ цілком реально провести.

Як повідомляє прес-служба президента, за словами В.Ковальчука, особливий порядок місцевого самоврядування на певних територіях Донбасу можливий лише після проведення дострокових виборів в органи місцевого самоуправління. При цьому їх потрібно провести згідно з українським законодавством, за вільного доступу всіх учасників процесу до засобів масової інформації та за участю міжнародних спостерігачів. В.Ковальчук вважає, що це реально зробити.

"Хто хоче припинити протистояння — шукає можливість, а хто не хоче — шукає причину", - зазначив перший заступник голови АПУ. Він додав: "Україна шукає спосіб забезпечити мир та безпеку на тимчасово окупованій території і прагне повернути на ці території дію українських законів".

"Верховна Рада чітко встановила, що до моменту звільнення цих територій від бойовиків, незаконних військових формувань та російських військ, виведення важкої техніки та до встановлення контролю українською владою на цих територіях ці території є окупованими", - сказав В.Ковальчук.

Україна всіма силами демонструє бажання реалізувати Мінські домовленості і повернути мир на Донбасі, зазначив В.Ковальчук в ефірі телеканалу "Україна", коментуючи змінений Верховною Радою закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих регіонах Донецької та Луганської областей.

Перший заступник голови АПУ вкотре наголосив, що Україна виконує Мінські домовленості, але необхідно, щоб і інша сторона їх дотримувалася.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС запровадить заходи у відповідь на мита США 15 квітня і 15 травня - єврокомісар з торгівлі

Трамп не розглядає можливість відкласти введення мит на 90 днів - Білий дім

Канада вирішила через СОТ домагатися скасування американських мит на автомобілі

ЄС хоче припинення вогню в Україні, водночас продовжить її озброювати - представник Каллас

Трамп заявляє: Незважаючи на мита США і відповідні заходи КНР, зростання цін немає

Бригади Нацгвардії "Лють" і "Рубіж" отримали комплекси ПДТР "Ай-Петрі СВ"

Конгресвумен Спартц: Не розумію, як Україна може вимагати зберегти свої території

На Раді асоціації Україна-ЄС 9 квітня обговорять Угоду про асоціацію, відновлення та реформи в Україні

Зеленський доручив активізувати контакти з партнерами щодо ППО, насамперед з США

Порошенко передав партію техніки для десяти бригад ТрО, які воюють на різних ділянках фронту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА