Інтерфакс-Україна
12:55 17.09.2014

Угода про асоціацію Україна-ЄС має бути імплементована до 2017 року - Яценюк

1 хв читати
Угода про асоціацію Україна-ЄС має бути імплементована до 2017 року - Яценюк

Імплементація ратифікованої у вівторок угоди про асоціацію між Україною та ЄС має бути завершена до 2017 року, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"До 2017 року угода має бути повністю імплементована", - заявив А.Яценюк, відкриваючи засідання Кабміну в середу вранці.

Він пояснив, що такі стислі терміни для імплементації угоди пов’язані з необхідністю адаптувати українське законодавство до європейських стандартів і "показати, що Україна відповідає правилам Європейського Союзу".

Прем'єр зазначив, що Україні слід провести "дійсно європейські реформи, не на папері, а в реальності".

"Що швидше ми проведемо ці зміни, що швидше Європейський Союз побачить, що ми насправді виконали угоду, то швидше у нас з'явиться шанс подати заявку на вступ до ЄС і сказати: ми відповідаємо критеріям, ми підписали угоду і ми її виконали. Відповідно до статті 49 договору (договір ЄС - ІФ), Україна може претендувати на членство в ЄС", - сказав А.Яценюк.

За словами прем'єра, для Кабміну вкрай важливо якнайшвидше імплементувати угоду про асоціацію з ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА