Кабмін на засіданні в середу затвердить постанову про значне скорочення контролюючих органів влади - Яценюк

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу має намір ухвалити постанову, згідно з якою кількість центральних органів виконавчої влади та контролюючих органів зазнає значного скорочення, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.
"Ми підпишемо і оприлюднимо постанову про скорочення кількості центральних органів виконавчої влади та контролюючих органів", - сказав прем'єр, відкриваючи засідання в середу.
Крім того, прем'єр-міністр розкритикував державну систему управління, назвавши її вкрай неефективною. За його словами, на першому етапі реформування держапарату було скорочено 28 тис. чиновників, що становить близько 10% від їхньої загальної кількості.
"Ми скоротили також автопарки, чартери, чартерні перельоти і витрати на утримання цієї роздутої державної машини - це близько 2 млрд грн", - сказав прем'єр.
Крім того, А.Яценюк закликав парламентаріїв наступного тижня ухвалити у першому читанні закон про бюджетну децентралізацію. "У парламенті перебуває закон про бюджетну децентралізацію. Хороший він чи поганий, приймайте в першому читанні, панове парламентарі", - сказав він.