Інтерфакс-Україна
17:01 17.03.2014

Україна готова прийняти максимальну кількість спостерігачів від ОБСЄ - Яценюк

1 хв читати
Україна готова прийняти максимальну кількість спостерігачів від ОБСЄ - Яценюк

Україна готова прийняти максимальну кількість спостерігачів від ОБСЄ, заявив прем'єр-міністр України Арсенія Яценюк.

За повідомленням прес-служби уряду в понеділок в Києві відбулася зустріч А.Яценюка з представником чинного голови ОБСЄ Тіма Гульдиманна.

Під час зустрічі сторони обговорили максимально оперативне залучення місії спостерігачів ОБСЄ для потреб нормалізації та врегулювання напруженості, насамперед на півдні і сході України.

"Українська сторона підтвердила свою готовність прийняти максимальну кількість представників ОБСЄ для того, щоб вони, отримавши можливість ознайомитися із ситуацією у регіонах країни, сприяли реалізації комплексу заходів зі зняття напруженості", - йдеться в повідомленні.

Україна підтвердила свою прихильність нормам і принципам ОБСЄ і закликала країни-учасниці Організації дотримуватися її основоположного документа - Гельсінського заключного акта.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА