Інтерфакс-Україна
14:10 17.02.2014

Опозиція внесла низку законопроектів для приведення законодавства у відповідність до Конституції 2004 року - Яценюк

1 хв читати
Опозиція внесла низку законопроектів для приведення законодавства у відповідність до Конституції 2004 року - Яценюк

Лідер фракції "Батьківщина" заявляє, що опозиція внесла низку законопроектів, які приводять у відповідність до Конституції 2004 року чинне законодавство в частині діяльності органів виконавчої влади.

"Ми внесли закони про приведення у відповідність до Конституції 2004 року чинного законодавства, яке стосується дій органів державної виконавчої влади", - повідомив він на засіданні погоджувальної ради в понеділок.

За його словами, парламент має змінити близько 80 законів, щоб відновити конституційний лад у країні, баланс влади, посилити вплив парламенту на виконавчу гілку влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА