Інтерфакс-Україна
10:39 30.01.2014

ПАРЄ проведе термінові дебати щодо України та проголосує резолюцію

1 хв читати
ПАРЄ проведе термінові дебати щодо України та проголосує резолюцію

Парламентська асамблея Ради Європи проведе термінові дебати з питання "Функціонування демократичних інституцій в Україні".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", обговорення відбудеться в четвер у Страсбурзі в рамках зимової сесії ПАРЄ.

Доповідачами стануть члени моніторингового комітету Майліс Репс (Естонія, Альянс лібералів і демократів за Європу) і Марієтта де Пурбе-Лундін (Швеція, група Європейської народної партії).

Після завершення дискусії буде проголосовано резолюцію, в якій моніторинговий комітет висловив занепокоєння у зв'язку з насильством з обох сторін конфлікту, закликав до діалогу для мирного врегулювання ситуації та пообіцяв позбавити права голосу українську делегацію на наступній сесії в разі продовження насильства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр-міністр Індії: Нинішня ситуація надає можливість для змістовних і продуктивних переговорів між Україною і Росією

Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА