Інтерфакс-Україна
16:41 21.01.2014

Кличко заявив про вихід із переговорного процесу з владою щодо врегулювання кризи - Клюєв

1 хв читати
Кличко заявив про вихід із переговорного процесу з владою щодо врегулювання кризи - Клюєв

Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв заявляє про вихід лідера партії "УДАР" Віталія Кличка з переговорного процесу з владою щодо врегулювання кризи в країні.

"Конструктивної розмови не відбулося, Кличко почав заявляти, що виходить із переговорного процесу", - повідомив А.Клюєв на брифінгу у вівторок.

Секретар РНБО закликав В.Кличка повернутися в процес консультацій і переговорів.

Як повідомлялося, в Адміністрації президента розпочалося засідання робочої групи з врегулювання політичної кризи в країні за участю В.Кличка та під керівництвом А.Клюєва, проте без глави держави Віктора Януковича, який, за даними прес-служби, цього часу проводив зустріч із прем'єром Миколою Азаровим та першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим із питань соціально-економічного розвитку України в 2014 році.

Водночас раніше В.Кличко прийшов до Адміністрації президента з наміром зустрітися з В.Януковичем, "щоб вимагати припинити ескалацію насильства та почати робити кроки для врегулювання гострої політичної кризи".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА