Інтерфакс-Україна
13:52 15.10.2013

Яценюк, Турчинов і Немиря обговорять із Тимошенко довибори до ВР

1 хв читати

Голова політради ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк, голова центрального штабу партії Олександр Турчинов і заступник голови партії Григорій Немиря обговорять з екс-прем'єром Юлією Тимошенко довибори до Верховної Ради у п'яти мажоритарних округах і партз'їзд, що має відбутися в середу.

"Ці питання, а також інші стратегічні питання ми обговорюватимемо з Юлією Володимирівною Тимошенко", - сказав О.Турчинов журналістам перед початком короткострокового побачення з екс-прем'єром у Центральній клінічній лікарні №5 "Укрзалізниці" в Харкові у вівторок.

Він також додав, що "Батьківщина" висуне кандидатів, які вже балотувалися у чотирьох округах, а також підтримає кандидата від "Свободи" Юрія Левченка в окрузі №223. "Завтра у нас планується з'їзд, який висуне кандидатів у п’яти округах. Ми підтримуємо позицію щодо висунення тих активістів, наших колег, які вже перемогли в цих округах. Безумовно, саме вони мають повне право балотуватися і ще раз довести свою перемогу", - сказав О.Турчинов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА