Інтерфакс-Україна
17:26 07.06.2013

Депутати Марганецької міськради висловили недовіру меру-регіоналу

2 хв читати

Депутати Марганецької міської ради (Дніпропетровська область) на сесії в середу висловили недовіру міському голові, голові місцевої організації Партії регіонів Олегу Бідняку.

Як розповів журналістам депутат Марганецького міськради Микола Якименко (фракція "Батьківщина"), за недовіру міському голові проголосували 25 депутатів із 28 присутніх на сесії. "Недовіру висловили семеро депутатів-опозиціонерів і 18 депутатів-регіоналів", - заявив він.

За словами депутатів, таке рішення депутатів було викликано тим, що О.Бідняк постійно порушував закони, не дослухався до думки депутатів, грубо і нетактовно поводився на сесіях і в спілкуванні з людьми. "За останні чотири місяці на рішення виконкому та сесій прокуратура міста подала 10 протестів. Протести за два рішенням, які підтримали депутати і на які міський голова наклав вето, стали останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння депутатського корпусу, зокрема і депутатів-регіоналів", - зазначив М.Якименко.

Він також розповів про порушення під час проведення тендера на пасажирські перевезення в Марганці. За словами М.Якименка, перед тендером О.Бідняк зібрав усіх представників автоперевізників міста та отримав від них кошти, зобов'язавшись продовжити з ними угоди з перевезень, однак переможцем тендера на більшості маршрутів стала компанія, підконтрольна заступнику міського голови Марганця Миколі Шкуро.

"Учасники тендеру поскаржилися до прокуратури. Та провела перевірку та винесла протест, на який міський голова наклав вето. Схожа ситуація була і з КП "Міськкомунгосп", тарифи якого не були затверджені міським виконкомом. І знову протест прокурора і знову вето", - зазначив М. Якименко.

За його словами, тепер Верховна Рада України має встановити дату виборів міського голови Марганця.

Наразі обов'язки міського голови Марганця покладені на секретаря міської ради Олександра Білого. У Марганецькій міськраді 36 депутатів, з яких 29 осіб входять до фракції Партії регіонів, четверо представниками від "Батьківщини" і "Фронту Змін", один - представником "Свободи" і двоє – від інших партій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА