Інтерфакс-Україна
11:13 03.06.2013

КВУ не зафіксував фальсифікацій на виборах мера Василькова, але допускає, що процедурні порушення могли вплинути на результати виборів

1 хв читати

Комітет виборців України (КВУ) не зафіксував фальсифікацій під час підрахунку голосів на виборах мера Василькова (Київська область), але вважає, що процедурні порушення в ході голосування і підрахунку голосів могли вплинути на результати виборів.

"Фальсифікації протоколів не було, але були процедурні порушення, і необхідно оцінити їх вплив на результат, враховуючи, що відрив не так уже й великий", - заявив голова правління КВУ Олександр Черненко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Він повідомив, що, за даними Васильківської міської територіальної виборчої комісії, за представника Партії регіонів Володимира Сабадаша проголосували 3 тис. 403 виборці, за кандидата від політичної партії "УДАР" Сергія Сабова - 3 тис. 158, за екс-мера Василькова Валерія Поповича, висунутого партією "Єдність", - 2 тис. 953 виборці.

Явка виборців становила близько 35%.

"Вибори були непростими - і під час голосування, і під час підрахунку голосів ми бачили певні процедурні порушення. Було зупинено спроби вкидання бюлетенів на двох дільницях, на окремих дільницях журналістів або спостерігачів видалили з приміщення дільничної комісії. Але загалом на дільницях були присутні і спостерігачі, і депутати", - констатував О.Черненко.

Він наголосив, що правоохоронні органи мають розслідувати всі ці факти, оскільки розрив між кандидатами невеликий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА