Інтерфакс-Україна
10:44 01.06.2013

Янукович запевнив Баррозу, що нова модель співпраці України з ЄЕС не суперечить курсу на євроінтеграцію

2 хв читати
Янукович запевнив Баррозу, що нова модель співпраці України з ЄЕС не суперечить курсу на євроінтеграцію

Президент України Віктор Янукович запевнив президента Європейської Комісії Жозе Мануеля Баррозу в тому, що підписання меморандуму щодо поглиблення взаємодії між Україною та Євразійською економічною комісією і подальший формат взаємодії з Євразійським економічним союзом не суперечать євроінтеграційному курсу країни.

Такі роз'яснення глава української держави озвучив президенту ЄК у телефонній розмові 31 травня, повідомляє прес-служба президента в суботу.

"Віктор Янукович повідомив Жозе Мануелю Баррозу про підписані домовленості щодо поглиблення взаємодії між Україною та Євразійською економічною комісією. Він запевнив, що ця нова модель співробітництва між Україною та Євразійським економічним союзом не суперечить членству України в СОТ і стратегічному курсу на євроінтеграцію шляхом укладення угоди про асоціацію і створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС", - наголошується в повідомленні.

Президенти також обговорили перспективи підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді 2013 року та прогрес України у виконанні відповідних критеріїв.

Ж.Баррозу подякував В.Януковичу за надані роз'яснення.

Сторони домовилися підтримувати активний і відвертий діалог щодо всіх питань, які становлять взаємний інтерес.

Як повідомлялося, 31 травня прем'єр України Микола Азаров і голова колегії Євразійської економічної комісії Віктор Христенко підписали в Мінську меморандум про поглиблення взаємодії між Україною та Євразійською економічною комісією.

Цей меморандум передбачає участь України в роботі Євразійської економічної комісії та її структурах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА