Інтерфакс-Україна
10:08 08.04.2013

Парламент працюватиме наступного пленарного тижня - Рибак

1 хв читати
Парламент працюватиме наступного пленарного тижня - Рибак

Український парламент наступного пленарного тижня (16-19 квітня - ІФ) працюватиме, вважає голова Верховної Ради України Володимир Рибак.

"Я думаю, що наступного пленарного тижня парламент працюватиме", - сказав В.Рибак в інтерв'ю телеканалу "Інтер" у неділю ввечері.

Він зазначив, що парламент "періодично працює, періодично набирається енергії, і відбувається блокування". Спікер також зазначив, що "парламент звик до бійок."

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА