Інтерфакс-Україна
13:47 04.04.2013

Засідання ВР відбувається в залі на 260 місць, заявляють у Партії регіонів

1 хв читати

У Партії регіонів стверджують, що в актовому залі комітету на вул. Банковій, де проходить засідання більшості, достатньо депутатів, зал розрахований на 260 місць, і вони заповнені.

"У цьому залі 260 місць і нескладно переконатися, що зал повністю заповнений. здійснюється відеотрансляція, депутати письмово зареєструвалися. Тому методів для контролю кількості депутатів більш, ніж достатньо", - цитує депутата Андрія Пінчука прес-служба Партії регіонів.

За його словами, на початку засідання було підраховано, що в залі на вул. Банковій перебувають 244 депутати.

Він також наголосив, що всі заяви лідера фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка про те, що в залі нібито є недостатня кількість депутатів, - необґрунтовані.

"Як мінімум, раджу йому ввімкнути телеканал "Рада", де йде пряма трансляція, і самому переконатися у відповідній кількості присутніх депутатів", - заявив політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА