Інтерфакс-Україна
13:30 17.09.2025

Порошенко в Раді підтримав угоду з Великою Британією як крок до НАТО

1 хв читати

Під час обговорення у Верховній Раді ратифікації угоди про сторічне партнерство між Україною та Великою Британією народний депутат України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко наголосив, що документ має символічне значення, але містить важливу стратегічну позицію - визначення членства України в НАТО як реальної гарантії безпеки, зазначається на сайті політсили.

"Європейська солідарність" підтримала ратифікацію. За словами Порошенка, вступ до Альянсу передбачає проведення внутрішніх реформ, на чому наголошують як у Європарламенті, так і в заявах міжнародних партнерів.

"Чому ми голосуємо? Тому що в угоді зазначено необхідність членства України в НАТО. Це єдина стратегія безпеки", - заявив лідер опозиції.

Порошенко також повідомив, що нещодавно повернувся з Великої Британії, де мав зустрічі з представниками уряду, парламенту та академічної спільноти. Він підкреслив, що Британія залишається надійним партнером України, а сама угода - важливим сигналом для української влади щодо продовження реформ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявляє, що робитиме все можливе для врегулювання ситуації в Україні

Зеленський про зустрічі на полях G7: головне – посилити ППО та підштовхнути дипломатію для завершення війни

Єврокомісія очікує відкриття наступних кластерів з Україною до кінця літа, можливо вже у липні – єврокомісарка

Зеленський: Україна заслужила рухатися швидше на шляху до ЄС, прискорення відкриття кластерів є відповіддю Європи на агресію РФ

Білецький: мене влаштовує роль лише військового

Країни ЄС домовилися почати переговори про вступ з Україною та Молдовою – Європейська Комісія

Мер Києва Кличко та голова Європейського комітету регіонів обговорили продовження реформи децентралізації

Єврокомісарка з розширення очікує відкриття решти п'яти переговорних кластерів з Україною у липні

Подальше фінансування України буде одним з питань саміту G7 – фон дер Ляєн

Трамп: Судна почали рухатися через Ормузьку протоку, багато з них завантажені нафтою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА