Інтерфакс-Україна
08:20 12.03.2025

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

1 хв читати
Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою, наголосив голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").

“Для України з політичної точки зору ситуація є доволі сприятливою. Погодившись на пропозицію президента США, Україна тим самим вчергове продемонструвала світові і Трампу волю до справжнього миру”, - сказав Мережко у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

Відповідаючи на запитання, чи погодиться Росія на перемир'я, Мережко зазначив: “Як правильно сказав державний секретар США Марко Рубіо, мʼяч зараз на полі Росії. Зараз перед Путіним три варіанти: відкинути пропозицію Трампа щодо перемирʼя; погодитися, але з певними умовами чи вимогами; погодитися без умов, але потім, коли це стане для Путіна вигідно, тобто у будь-який момент, порушити перемирʼя”.

Народний депутат підкреслив, що Україна вже мала досвід численних порушень Путіним перемирʼя в минулому.

“Це чітко означає, що йому не можна довіряти і потрібні жорсткі гарантії безпеки для України, оскільки рано чи пізно Путін порушить перемирʼя, як це вже було багато разів раніше”, - зазначив Мережко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Світові лідери засуджують ракетну атаку РФ на Суми

НБУ визнає ділову репутацію Порошенка небездоганною для спроби вилучити його акції МІБ, стверджує сам Порошенко

Гамбія призначила послом за сумісництвом в Україні дипломата, акредитованого в Анкарі, а не в Москві – Сибіга

Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС

Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні

Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі

Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"

Умєров: Європа перебирає на себе провідну роль у наданні безпекової допомоги

Партнери виділяють понад EUR21 млрд на військову допомогу Україні - міністр оборони Британії

Умєров: Гегсет брав участь у "Рамштайні", це означає, що США продовжує надавати допомогу і не стоїть осторонь від нас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА