Інтерфакс-Україна
12:56 25.09.2024

Голова Комітету Ради із зовнішньої політики про заяву Трампа: Не варто звертати увагу на передвиборчу риторику

1 хв читати
Голова Комітету Ради із зовнішньої політики про заяву Трампа: Не варто звертати увагу на передвиборчу риторику

Не варто звертати увагу на передвиборчу риторику кандидатів у президенти США, вважає голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").

"Що ближче до дати виборів, то більше загострюється боротьба між кандидатами і їхня передвиборча риторика. Ми не знаємо, хто переможе, і для нас критично важливо мати конструктивний діалог з обома основними кандидатами на посаду президента США. Нам треба, на мою думку, не звертати особливої уваги на передвиборчу риторику й не зіпсувати стосунків із жодним з кандидатів. У політиці й дипломатії іноді важливо проявляти витримку", - сказав Мережко, коментуючи агентству "Інтерфакс-Україна" заяву кандидата в президенти США Дональда Трампа про плани вивести США з війни в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА