Інтерфакс-Україна
12:09 01.09.2023

ВЛК можна пройти вже у 819 цивільних медзакладах - Ляшко

1 хв читати

Військово-лікарську комісію (ВЛК) можна пройти вже у 819 цивільних медзакладах, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"На сьогодні вже 819 цивільних медзакладів мають ВЛК. Керівником ВЛК призначають медсили ЗСУ, але в складі ВЛК працюють лікарі", - сказав він в ефірі телемарафону в п'ятницю.

Ляшко також повідомив, що військові, які перебували на лікуванні в стаціонарі в цивільному закладі, можуть пройти ВЛК безпосередньо в ньому з оформленням усіх необхідних документів та отриманням, за необхідності, довідки про поранення.

"Раніше її міг забрати винятково поранений військовослужбовець, звернувшись до командира частини, але сьогодні уряд вніс декілька змін до нормативно-правових актів, і цей документ надходить у лікарню та ВЛК через електронний документообіг. Тепер військовослужбовцям не потрібно ходити за цією довідкою", - сказав він.

Ляшко нагадав, що за кожен проведений медогляд ВЛК Національна служба здоров'я України платить медзакладу близько 900 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

Мережа "Сінево" розширила покриття лабораторної діагностики за ПМГ ще на 5 регіональних центрів

Держбюджет-2026 передбачає 258,6 млрд грн на сферу охорони здоров'я

Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя

Понад 59% зареєстрованих у 2025р. ветеринарних препаратів в Україні - вітчизняного виробництва

Україна формує новий ринок пластичної хірургії та медтуризму – експерт

НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

Під час контрактування на 2026р загальні медзаклади зможуть укладати з НСЗУ трирічні контракти – голова НСЗУ

Медичний дім Odrex працює в звичайному режимі – заява компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА