16:32 25.08.2023

"Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні" планує побудувати на території "Охматдиту" будинок безоплатної ночівлі для батьків пацієнтів

1 хв читати
"Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні" планує побудувати на території "Охматдиту" будинок безоплатної ночівлі для батьків пацієнтів

Благодійна організація (БО) "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні" планує збудувати на території НДСЛ "Охматдит" (Київ) будинок для безоплатної ночівлі батьків пацієнтів.

Як повідомляє БО, орієнтовна площа будинку становитиме 3 тис. кв. м. У ньому буде 50 окремих кімнат, які зможуть забезпечити понад 36 тис. безкоштовних ночівель на рік родинам.

"Програма "Дім Рональда МакДональда в усьому світі" забезпечує комфорт, підтримку та ресурси для родин із госпіталізованими дітьми лише за крок до лікарні, щоб ніщо не відривало сім'ю від найважливішого - лікування власної дитини. По всьому світу існує понад 380 програм "Дім Рональда МакДональда". В Україні вона стане першою", - повідомляє БО.

Будівництво розпочнеться в межах реалізації підписаного в листопаді 2021 року меморандуму про взаєморозуміння між БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні", Мінекономіки України, МОЗ та клінікою "Охматдит".

Уряд України 1 серпня 2023 року погодив укладення договору про спільну діяльність між НДСЛ "Охматдит" і БО "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні". Підписання договору відбудеться 29 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Компанія "Байєр" призначила нового керівника фармацевтичного підрозділу в Україні

Медгрупа ADONIS запустила програми реабілітації для демобілізованих співробітників компаній

Делегацію України на 77-му сесію Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я очолив міністр Ляшко

Кабмін дозволив використання канабісу в навчальних цілях, науково-технічній діяльності, виробництві ліків для застосування в медпрактиці

АПАУ прокоментувала повідомлення про нібито заборону роботи маркетплейсів

Петиція до Кабміну із закликом не забороняти сервіс Tabletki.ua набрала 25 тис. голосів

Вакцин від сказу в Україні достатньо, але можна очікувати зростання захворюваності - Кузін

До безоплатного зубопротезування для військовослужбовців і ветеранів можуть приєднатися ще 38 клінік

Мобільні медбригади ТЧХУ за місяць надали допомогу понад 2100 жителям віддалених місць Черкаської області

AstraZeneca вилучає з обігу вакцину проти COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА