Інтерфакс-Україна
19:01 30.06.2023

Медмережа "Добробут" вивчає можливості роботи в межах ПМГ і контрактування НСЗУ

2 хв читати
Медмережа "Добробут" вивчає можливості роботи в межах ПМГ і контрактування НСЗУ

Медична мережа "Добробут" вивчає можливості роботи в межах програми медичних гарантій (ПМГ) і укладення контактів із Національною службою здоров'я України (НСЗУ), повідомив операційний директор столичної багатопрофільної лікарні "Добробут" на проспекті Бажана Сергій Орел.

"Ми вивчаємо для себе можливість і механізми, стратегію роботи з НСЗУ. Ми не відмовилися від цієї ідеї, але ми маємо вписати роботу з ними в загальну роботу нашої мережі. Ми аналізуємо, де і в якій точці ми зможемо це зробити. Тому не можу сказати, що ми відмовилися від цієї ідеї", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Орел уточнив, що, зокрема, "Добробут" аналізує, чи зможе медмережа "вкластися в тариф, визначений державою, зберігаючи при цьому якість".

"Питання швидше в тому, чи ввійдемо ми до цієї системи найближчим часом, чи почекаємо, доки буде вирішено питання зі співоплатою. Це точно дало б імпульс для ринку, але поки що ми не хочемо робити жодних прогнозів", - сказав він.

"Ми велика компанія і ми не можемо просто так зайти і вийти. Ми розуміємо, що будемо тут багато років працювати. Ми можемо прийняти для себе рішення, умовно, найближчим часом, а вийти на цей ринок, наприклад, через рік. Але для цього потрібно добре підготуватися - знайти базу, на якій ми надаватимемо ці послуги, вирішити, чи будемо ми це робити в Києві, чи вийдемо за його межі. Війна скоригувала наші плани", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівництво МОЗ не є фігурантами кримінальних проваджень, співпрацює з правоохоронцями щодо розслідування зловживань в медзакладах

Сучасний метод діагностики сказу до кінця року буде впроваждено ще у 10 лабораторіях України

Проєкти професійних стандартів для медсестринства винесено на громадське обговорення

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за 8 місяців здійснили понад 400 виїздів на Полтавщині

Сінево за 1-ше півріччя провела понад 1,5 лабораторнийх тестів в рамках контракту з НСЗУ

Агресор зруйнував або пошкодив майже 2,4 тис. об’єктів в 781 медзакладі

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА