15:27 01.12.2022

Найбільші українські приватні медлабораторії продовжують роботу в умовах блекаутів

2 хв читати
Найбільші українські приватні медлабораторії продовжують роботу в умовах блекаутів

Найбільші українські приватні медичні лабораторії продовжують роботу в умовах блекаутів, оснащують свої відділення генераторами та автономними системами життєзабезпечення.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" комерційний директор лабораторії "Сінево" Микола Скавронський, "відсутність електроенергії, звичайно, впливає на роботу, але це більше стосується комфортності умов обслуговування у відділеннях прийому біоматеріалу та трохи обмеженого доступу до сучасних діджитальних сервісів "Сінево".

За словами Скавронського, всі лабораторії Сінево, де виконуються аналізи, повністю забезпечені автономними системами життєзабезпечення (електрика, вода тощо), при цьому у відділеннях прийому біоматеріалу ситуація трохи легша і робота не вимагає саме генераторів електрики, для нормальної роботи нам вистачає заздалегідь заряджених планшетів, терміналів, ламп освітлення.

"Вся необхідна техніка на акумуляторах, але на абсолютно крайній випадок розроблено схему обслуговування клієнтів за допомогою паперових документів. Це несучасно, але дозволяє не зупинятися", - сказав він.

На думку Скавронського, "головна проблема не сама відсутність електрики, тому що це можна вирішити за допомогою генераторів, більш важливою проблемою для бізнесу є відсутність зв'язку (як інтернету, так і мобільного зв'язку)".

Він також наголосив, що щодо використання генераторів у лабораторіях "найбільшою проблемою є безперебійне забезпечення їх паливом".

"На це впливають дуже багато факторів, таких, як черги на АЗК, ліміти продажу палива, комендантська година, транспортування та зберігання палива та багато іншого, але ми справляємося з усіма проблемами", - сказав він.

"Всі аналізи виконуються у звичному режимі з належним рівнем якості. Принцип повної автономності лабораторій було закладено нами ще від початку нашої роботи в Україні", - сказав він.

У свою чергу генеральний директор медичної лабораторії "Діла" Олексій Бабич повідомив агентству, що відділення "Діла" також продовжують працювати в умовах блекауту та регулярного відключення електроенергії.

"Лабораторії "Діла" забезпечені електрогенераторами, а більша частина відділень отримає генератори протягом кількох днів. Найближчим часом ми плануємо покрити безперебійною електроенергією 100% наших відділень. Як бізнес, який уже 10-й місяць живе в умовах війни, ми розуміємо, що нас чекає попереду, тому готуємось до складної зими та продовжуємо працювати", - сказав він.

Бабич також зазначив, що "Діла" не припиняла роботу ні на день і продовжувала збирати біоматеріал для подальших досліджень.

"Наші медсестри щоранку перебувають на робочих місцях і працюють для клієнтів. Слід сказати, що їхньої кваліфікації вистачає, щоб зробити забір біоматеріалу навіть у разі відсутності електроенергії", - наголосив Бабич.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європейська Бізнес Асоціація закликає Президента ветувати закон щодо регулювання фармацевтичного ринку

Україна для реалізації правила Болар має змінити судову практику та деякі закони - юрист

Прийнятий закон про реєстрацію ліків матиме негативні наслідки, потрібно напрацювати ефективніші рішення - AmCham

Очільник МОЗ: Ми інформуватимемо українців про те, хто долучився до декларації зі зниження цін на ліки

Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо зниження на 30% з 1 березня цін на найбільш затребувані ліки

Перевищення епідпорогу захворюваності на ГРВІ зафіксовано в 5 областях - МОЗ

П’ятірка найбільших аптечних мереж підписали декларацію про зниження цін на ліки

Ліки в Україні здаються дорогими через низку купівельну спроможність українців

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Житомирі

Зеленський підписав закон, що передбачає створення Національного трансплантологічного комітету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА