Інтерфакс-Україна
16:25 26.05.2022

У Європі продовжують виявляти випадки зараження віспою мавп

1 хв читати

В Уельсі та Північній Ірландії виявлено перші випадки зараження віспою мавп, загальна кількість випадків зараження вірусом у Великій Британії наблизилась до 80, повідомляють у четвер британські ЗМІ.

Водночас служби охорони здоров'я Іспанії оголосили про 25 нових випадків віспи у країні.

У Португалії виявили ще дев'ять випадків зараження, їхня загальна кількість зросла до 58. Служби охорони здоров'я вивчають можливість вакцинації, зокрема, медичних працівників від цієї інфекції.

Раніше цього тижня про перші підтверджені випадки віспи мавп повідомили в Чехії, Словенії та ОАЕ.

Віспа мавп - рідкісне інфекційне захворювання, найбільш поширене у віддалених районах Центральної та Західної Африки. Його симптоми - нудота, температура, висипання, свербіж, а також біль у м'язах. Випадки захворювання за межами регіону часто пов'язані з поїздками до несприятливих із погляду епідеміології зон. Вірус поширюється через контакт, але його вірулентність невисока.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

Понад 1,5 млн громадян отримали допомогу від мобільних медичних бригад УЧХ з початку війни

Кабмін доручив МОЗ і Держпродспоживслужбі контролювати ціни на ліки - Свириденко

Лікар "Лікарів без кордонів": На Дніпропетровщині ми працюємо в умовах, які складно назвати нормальними

Заборона маркетингу впродовж 2025 року не призвела до зниження роздрібних цін на ліки – думка

Кабмін звільнив голову Держлікслужби Ісаєнка

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

ДП "МЗУ" в 2025р придбало близько 900 позицій медтоварів на 16,2 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА