Інтерфакс-Україна
14:34 15.09.2021

В Україні фінансування медицини у 2022 році необхідно збільшити вдвічі порівняно з 2021 роком - думка

1 хв читати
В Україні фінансування медицини у 2022 році необхідно збільшити вдвічі порівняно з 2021 роком - думка

Фінансування системи охорони здоров'я в держбюджеті 2022 року необхідно збільшити вдвічі порівняно з 2021 роком, вважає член комітету парламенту з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Ольга Стефанишина.

"У держбюджеті-2022 на фінансування медицини мають закласти принаймні вдвічі більше коштів, ніж у 2021 році", - написала вона у Facebook.

"268 млрд грн - це 5% від ВВП, які повинен виділяти уряд на Програму медичних гарантій згідно із законом. Саме така сума коштів допомогла б підвищити зарплати лікарям, оснастити лікарні і покращити якість послуг", - додала нардеп.

За її словами, проект держбюджету-2022 буде представлено на засіданні уряду в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За програмою "Скринінг здоров'я" пройшли обстеження уже 115 тис. громадян – Свириденко

Уряд розширив програму "Доступні ліки" ще на 50 нових МНН для лікування серцево-судинних захворювань

Розвиток виробництва активних фармінгредієнтів сприятиме входженню українських фармвиробників на європейський ринок – Качка

Уряд доповнить програму "Доступні ліки" ще 51 препаратом

Уряд розширив перелік молодих лікарів, які можуть отримати адресну допомогу при працевлаштуванні

Медзаклади, що надають спецдопомогу в зонах бойових дій, отримуватимуть доплати до кінця року – Свириденко

Кличко відкрив оновлену дитячу амбулаторію "Простір турботи"

Внаслідок російської атаки пошкоджено 5 медзакладів Києва – МОЗ

Медшкола мережі "Добробут" та НаУКМА отримала ліцензію на освітню діяльність, розпочинає підготовку до набору студентів

МЗУ провело ринкові консультації щодо закупівлі ліків від розсіяного склерозу, пацієнти говорять про покриття лише третини потреби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА