10:38 28.04.2021

МОЗ закликало медзаклади підключитися до eHealth для повноцінного запуску е-лікарняних

1 хв читати
МОЗ закликало медзаклади підключитися до eHealth для повноцінного запуску е-лікарняних

Міністерство охорони здоров'я закликає медзаклади забезпечити повну готовність до запуску електронних лікарняних, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер на прес-брифінгу в Києві в середу.

"Минулого тижня МОЗ оновило дані в розрізі регіонів щодо стану готовності повного переходу медзакладів на електронні лікарняні та відмови від паперових бланків. Ми бачимо загальну позитивну динаміку, але я хотів би звернути увагу регіонів, де забезпечена часткова готовність, зокрема Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та Києва, - закликаю медзаклади підключитися до системи eHealth у найкоротші терміни", - сказав він.

Заступник міністра додав, що медичні інформаційні системи працюють над створенням спеціального функціоналу для видачі електронних лікарняних.

Крім того, МОЗ опрацювало й відправило на узгодження центральних органів влади наказ про деякі питання формування та видачі медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

"Ми очікуємо затвердження цього порядку. Він стане останнім нормативним документом, який дасть змогу повністю запустити в Україні роботу електронних лікарняних", - сказав Кучер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

У Луцьку відбувся тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У "Дії" відображатимуться медичні дані

Аптечні продажі в Україні за 5 міс. зросли майже на 14% у грошовому виразі, у натуральному скоротилися на 4%

Кабмін розширив Нацперелік основних лікарських засобів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА