22:08 15.04.2021

Важка ситуація з COVID-19 у регіонах блокує надання медичної допомоги неургентним пацієнтам - директор Охматдиту

2 хв читати
Важка ситуація з COVID-19 у регіонах блокує надання медичної допомоги неургентним пацієнтам - директор Охматдиту

Важка ситуація із захворюваністю на COVID-19 у регіонах блокує надання медичної допомоги неургентним пацієнтам і пацієнтам, що потребують планового лікування, поділився спостереженнями директор клініки Охматдит Володимир Жовнір.

"У регіонах важка ситуація, на жаль багато пацієнтів з COVID-19, і ці пацієнти, фактично, блокують роботу відділень і не дають можливість проводити не ургентним, не невідкладним і операції, і госпіталізацію, і лікування", - сказав він агентству "Інтерфакс- Україна".

Коментуючи роботу клініки Охматдит у період карантину, коли Київ перебуває в "червоній" зоні Жовнір зазначив, що "робота триває переважно з ургентними пацієнтами та пацієнтами, які потребують невідкладної допомоги, і всі пацієнти проходять обстеження на COVID-19".

"Для ургентних пацієнтів вони проводяться в нашій лікарні і нашими фахівцями, неургентні пацієнти за 72 години до надходження проходять тести і приїжджають з готовими тестами. Фінансування тестів для ургентних пацієнтів відбувається за рахунок нашої лікарні", - сказав він.

Жовнір зазначив, що в Охматдиті організовано інфекційний контроль, у деяких випадках клініка переводить до інфекційної лікарні пацієнтів, у яких виявлено COVID-19, у деяких надає допомогу і проводить спеціалізоване лікування пацієнтам інфекційних лікарень.

"Якщо пацієнт потребує тієї допомоги, яку можемо надати тільки ми, то ми створюємо всі умови, щоб дитина поступила до нас не інфікованою. Якщо ж вона інфікована, то ми все одно створюємо такі умови, які дозволять надати їй допомогу, не поширюючи вірус", - сказав він.

Жовнір наголосив, що навіть у період епідемії Охматдит за підтримки Міністерства охорони здоров'я продовжує розвивати медичну допомогу дітям, зокрема, в напрямі онкогематології, трансплантології, інфекційних захворювань, ортопедії і травматології.

"За всіма напрямами, які є в нашій лікарні, я відчуваю контроль, підтримку і увагу до проблеми. Міністерство охорони здоров'я намагається вирішити нагальні проблеми, які виникають, і намагається зробити так, щоб робота наших лікарів була ефективною і була оцінена державою. Заступники міністра тримають руку на пульсі, щотижня у нас проводяться наради про роботу нашого медзакладу, який є провідним для української педіатрії, і щотижня ми можемо донести наші проблеми і намагатися знайти рішення", - резюмував Жовнір.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

З початком війни виник дефіцит ортопедів, хірургів і анестезіологів - Ляшко

У Луцьку відбувся тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У "Дії" відображатимуться медичні дані

Аптечні продажі в Україні за 5 міс. зросли майже на 14% у грошовому виразі, у натуральному скоротилися на 4%

МОЗ розробило проєкти підзаконних актів для запуску єдиного органу держконтролю у фармсфері

Кабмін розширив Нацперелік основних лікарських засобів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА