17:35 01.02.2021

Зеленський: Поточного року потрібно повноцінно запустити новий корпус "Охматдиту"

2 хв читати
Зеленський: Поточного року потрібно повноцінно запустити новий корпус "Охматдиту"

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі із заступником міністра охорони здоров'я Віктором Ляшком і генеральним директором Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Володимиром Жовніром наголосив на необхідності повноцінного запуску нового корпусу лікарні в 2021 році.

Як повідомляє прес-служба глави держави, під час зустрічі Зеленському доповіли про реальний стан справ щодо укомплектування нового корпусу лікарні "Охматдит" новітнім обладнанням.

"Охматдит" – це заклад, який має визнання далеко за межами України. Це лідер дитячої медицини, у якому повинні впроваджуватися найкращі новітні практики для лікування дітей. Ми розуміємо, що корпуси лікарні не відповідають сучасним будівельним нормам, а стан деяких відділень близький до аварійного. Наше завдання в цьому році – повноцінно запустити новозбудований корпус лікарні та зробити новий проект подальшого функціонування Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" як єдиного медичного простору, у якому надається медична допомога як вагітним, так і дітям", - наголосив президент.

Зеленський зазначив, що Міністерство охорони здоров'я вже до кінця першого кварталу 2021 року має представити йому на розгляд обґрунтування кількості закладів, які за своєю функціональністю відповідатимуть "Охматдиту" і входитимуть до мережі міжрегіональних дитячих лікувально-діагностичних центрів із багатофункціональною інфраструктурою.

На зустрічі також було порушено питання дефіциту і розпорошеності високопрофесійних кадрів, що перешкоджає отриманню необхідної медичної допомоги за принципом "замкненого циклу", на чинних планувальних рішеннях, які не дають змоги побудувати безпечний внутрішньолікарняний маршрут пацієнта.

Крім цього, обговорювали проблему недостатнього технологічного забезпечення обласних дитячих лікарень і відставання в розвитку технологій, через що лише 14% дитячих лікарень виконують більше ніж 50% операцій високої складності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

З початком війни виник дефіцит ортопедів, хірургів і анестезіологів - Ляшко

У Луцьку відбувся тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У "Дії" відображатимуться медичні дані

Аптечні продажі в Україні за 5 міс. зросли майже на 14% у грошовому виразі, у натуральному скоротилися на 4%

МОЗ розробило проєкти підзаконних актів для запуску єдиного органу держконтролю у фармсфері

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА