Інтерфакс-Україна
11:27 22.12.2020

Кабмін продовжив дію Програми медгарантій на І квартал 2021

2 хв читати
Кабмін продовжив дію Програми медгарантій на І квартал 2021

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні в понеділок продовжив дію Програми медичних гарантій до 31 березня 2021 року, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві у вівторок.

"Учора затвердили постанову Кабміну, що передбачає продовження Програми медгарантій до 31 березня 2021 року. Починаючи з 1 квітня наступного року це буде інша програма медгарантій, інші пакети. За ПМГ надається основна частина меддопомоги в нашій країні, оплачується ця медична допомога", - зазначив Степанов.

Міністр також наголосив, що ПМГ продовжили в тому вигляді, в якому вона реалізується нині.

"Національна служба здоров'я (НСЗУ) запропонувала продовжити Програму медгарантій у дивному різаному вигляді, наприклад, ліквідувати ковідний пакет для "екстренки" або пакет, що передбачає доплату медпрацівникам із вересня. Я не міг на це погодитися, ПМГ було продовжено в тому самому вигляді, в якому вона існує", - сказав він.

Раніше НСЗУ повідомила, що надання медичних послуг у рамках ПМГ у першому кварталі 2021 року не зможе фінансуватися через незатвердження порядку реалізації ПМГ на 2021 рік.

НСЗУ посилалася на те, що чинний порядок, затверджений постановою №65 від 5 лютого 2020 року, який регулює реалізацію ПМГ, діє до кінця поточного року. Щоб НСЗУ продовжила виплачувати клінікам кошти, дію договорів із медичними закладами має бути продовжено з 1 січня до 1 квітня 2021 року, доки не набуде чинності нова ПМГ. А для того, щоб у НСЗУ з'явилися підстави продовжити такі договори, потрібно затвердження постанови щодо продовження на перший квартал 2021 року дії постанови №65.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

Понад 1,5 млн громадян отримали допомогу від мобільних медичних бригад УЧХ з початку війни

Лікар "Лікарів без кордонів": На Дніпропетровщині ми працюємо в умовах, які складно назвати нормальними

Заборона маркетингу впродовж 2025 року не призвела до зниження роздрібних цін на ліки – думка

Кабмін звільнив голову Держлікслужби Ісаєнка

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

ДП "МЗУ" в 2025р придбало близько 900 позицій медтоварів на 16,2 млрд грн

В Україні запустили сайт Нацкаталогу цін на ліки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА