19:16 02.11.2020

Попит в аптеках зріс на вітаміни, ціни залишаються стабільними - дані Liki24.com

2 хв читати
Попит в аптеках зріс на вітаміни, ціни залишаються стабільними - дані Liki24.com

Попит на вітаміни в Україні суттєво зріс за останні два тижні, кількість пошукових запитів на цю групу на сайті сервісу Liki24.com збільшилася більше ніж у 4,5 разу і продовжує зростати, повідомили у Liki24.com агентству "Інтерфакс-Україна".

У компанії зазначили, що такий попит зумовлений не тільки сезонним зростанням кількості простудних захворювань, а й постійними повідомленнями в ЗМІ про необхідність зміцнення імунітету в період епідемії COVID-19.

"Найчастіше користувачі сервісу шукають вітамін "D" - і для дорослих, і для дітей. За останні два тижні жовтня кількість таких запитів зросла вдвічі. Попит на цинк збільшився всемеро, а на вітамін "С"- удесятеро. Проте наукових доказів того, що прийом вітамінів запобігає зараженню вірусними захворюваннями, не існує. При цьому ціни на вітаміни та інші біологічно активні добавки в аптеках залишаються стабільними: від 104 грн для вітаміну "D", від 4 грн для вітаміну "C" і від 49 грн для цинку", - наголошується в повідомленні.

При цьому дефіциту вітамінів усіх груп в аптеках України не спостерігається. Винятком є цинк, перебої в його постачаннях зафіксовано в останній тиждень жовтня.

"Крім вітамінів, у жовтні українці купили значно більше термометрів і пульсоксиметрів (приладів для моніторингу пульсу і кількості кисню в крові). Серед інших медикаментів зберігається високий попит на парацетамол, антибіотики й препарат "Дексаметазон", який в Україні використовують під час лікування хворих на коронавірус. Також продовжує лідирувати за кількістю запитів препарат "Протефлазид", - додали в Liki24.com.

Компанія також зазначила, що з початку карантину заспокійливі препарати стабільно входять до п'ятірки лідерів із продажу та кількістю пошукових запитів.

Сервіс Liki24.com із пошуку і доставки ліків співпрацює з більше ніж 5 тис. аптек у всій Україні. Щомісяця сайт сервісу відвідують понад 2,5 млн осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ТЧХУ надає послуги з ментальної та фізичної реабілітації

Компанія "Байєр" призначила нового керівника фармацевтичного підрозділу в Україні

Медгрупа ADONIS запустила програми реабілітації для демобілізованих співробітників компаній

Делегацію України на 77-му сесію Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я очолив міністр Ляшко

Кабмін дозволив використання канабісу в навчальних цілях, науково-технічній діяльності, виробництві ліків для застосування в медпрактиці

АПАУ прокоментувала повідомлення про нібито заборону роботи маркетплейсів

Вакцин від сказу в Україні достатньо, але можна очікувати зростання захворюваності - Кузін

До безоплатного зубопротезування для військовослужбовців і ветеранів можуть приєднатися ще 38 клінік

Мобільні медбригади ТЧХУ за місяць надали допомогу понад 2100 жителям віддалених місць Черкаської області

AstraZeneca вилучає з обігу вакцину проти COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА