18:00 11.12.2019

Зеленський підписав закон про виділення 200 млн грн на будівництво лікувально-діагностичного комплексу "Охматдиту"

1 хв читати
Зеленський підписав закон про виділення 200 млн грн на будівництво лікувально-діагностичного комплексу "Охматдиту"

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до додатка №3 до закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", ухвалений Верховною Радою 6 грудня (№2505), повідомляє прес -служба глави держави.

Як повідомляється на сайті президента в середу ввечері, документ перерозподіляє кошти в сумі 200 млн грн із Фонду президента України з підтримки освіти, науки та спорту на видатки за бюджетною програмою Міністерства охорони здоров'я "Реалізація державного інвестиційного проекту "Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

"Цей закон, ініційований президентом України та внесений у Верховну Раду як невідкладний, дасть змогу прискорити добудову дитячої лікарні "Охматдит" на 4-5 місяців і запустити новий корпус уже в наступному році. Це дозволить надавати високоспеціалізовану медичну допомогу дітям, які цього потребують, в Україні", - зазначають у прес-службі глави держави.

Першу частину нового корпусу "Охматдиту" відкрили у квітні цього року. Комплекс оснащений сучасним медичним обладнанням для прийому пацієнтів зі складними діагнозами. Весь комплекс оновленого "Охматдиту" охоплює понад 67 тис. кв. м - кілька блоків, у яких розміщуватимуться десять сучасних хірургічних відділень, п'ять онкологічних і гематологічних відділень та діагностичне відділення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Медвузи Києва, Львова та Харкова у вересні розпочнуть навчання на магістратурі з протезування та ортезування

Єврокомісія надала недостатній доступ до інформації про закупівлю вакцин від COVID-19 - суд ЄС

Інститут ім. Філатова отримав грант на розробку ранньої діагностики стрес-асоційованих психологічних змін

Низка запущених для поліпшення доступу до лікування механізмів не спрацювала, ПДВ при держзакупівлях ліків скорочує обсяг закупівель - думка

На гострі кишкові інфекції за 5 міс.-2024 перехворіли на 19% більше за минулорічний показник - МОЗ

Унаслідок ракетної атаки на "Охматдит" постраждали 300 осіб - гендиректор клініки

Повністю "Охматдит" зможе відновити роботу через пів року - гендиректор клініки

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА