Інтерфакс-Україна
12:25 16.04.2025

У Дніпрі від правця померла 14-річна дитина – голова облради

1 хв читати
У Дніпрі від правця померла 14-річна дитина – голова облради

У Дніпрі від правця помер 14-річний підліток, також у місті зафіксовано випадок кашлюка та шість підозр на кір, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук у середу.

"У Дніпрі — трагічний випадок: від правця померла 14-річна дитина. Також у місті зафіксовано випадок кашлюка та 6 підозр на кір. Загалом за тиждень в області виявлено понад 8,2 тисячі хворих на ГРВІ. Це на 9,8% менше, ніж минулого тижня. Епідемічний поріг не перевищено", - написав він у телеграм-каналі.

Голова ДОР нагадав, що серйозних наслідків інфекційних захворювань часто можна уникнути, достатньо вчасно зробити щеплення.

ОСТАННЄ

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

Мережа "Сінево" розширила покриття лабораторної діагностики за ПМГ ще на 5 регіональних центрів

Держбюджет-2026 передбачає 258,6 млрд грн на сферу охорони здоров'я

Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя

Понад 59% зареєстрованих у 2025р. ветеринарних препаратів в Україні - вітчизняного виробництва

Україна формує новий ринок пластичної хірургії та медтуризму – експерт

НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

Під час контрактування на 2026р загальні медзаклади зможуть укладати з НСЗУ трирічні контракти – голова НСЗУ

Медичний дім Odrex працює в звичайному режимі – заява компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА