Інтерфакс-Україна
13:50 12.07.2024

Захворюваність на кашлюк у Львівській області зросла у 21 раз за рік

1 хв читати

Захворюваність на кашлюк зросла у 21,5 раза у Львівській області порівняно з минулим роком, повідомила директор департаменту охорони здоров'я Львівської обласної адміністрації Наталія Літвінська.

"Захворюваність на кашлюк порівняно з відповідним періодом минулого року зросла у 21,5 раза. Це багато", - сказала Літвінська на брифінгу в п'ятницю.

За її словами, це пов'язано із загальним зниженням темпів вакцинації населення. "Ми спостерігаємо тенденцію до зниження темпів вакцинації. У нас утворився великий прошарок невакцинованого населення. А це означає, що ми можемо опинитися на порозі епідемії, гіршої за ковід", - сказала директорка департаменту.

Генеральний директор львівського обласного центру контролю та профілактики захворювань МОЗ України Наталія Іванченко розповіла, що найбільше хворіють діти до одного року, а потім - від п’яти до дев’яти років. Близько 8% захворілих - дорослі.

Загалом за пів року в області зафіксували 459 випадків захворювання на кашлюк, але, за словами Іванченко, реально їх може бути більше, оскільки певний відсоток захворілих не звертався до лікарів і не внесений до статистики.

ОСТАННЄ

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА