Інтерфакс-Україна
17:33 05.07.2024

Міноборони доручено невідкладно відзвітувати про фінансування будівництва фортифікацій - Шмигаль

1 хв читати
Міноборони доручено невідкладно відзвітувати про фінансування будівництва фортифікацій - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення Міністерству оборони України терміново поінформувати уряд про фінансування будівництва фортифікаційних споруд.

"Особливу увагу приділяємо фортифікаційним спорудам. Міністерству оборони доручаю невідкладно поінформувати уряд про фінансування цього будівництва згідно із затвердженим графіком", - повідомив Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю через відеозв'язок.

За його словами, з початку року держава виділила 38 млрд грн на будівництво захисних рубежів. "Треба максимально швидко і якісно використати ці кошти, тому що від цього залежить життя бійців і наша обороноздатність", - зазначив глава уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт

Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам

У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю

Свириденко доручила перевірити соцзаклади на наявність електроенергії, пального для генераторів і харчування

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА