Інтерфакс-Україна
07:06 05.07.2024

У Київській області внаслідок атаки БПЛА пошкоджено житлові будинки в Макарівській громаді

1 хв читати

У Київській області внаслідок атаки БПЛА пошкоджено житлові будинки в Макарівській громаді, обійшлося без постраждалих, повідомляє "Суспільне" з посиланням на голову громади Вадима Токаря.

"На Київщині Макарівська громада вночі була атакована російськими дронами. Як наслідок - пошкоджено 6 приватних будинків та автомобіль. Загиблих і постраждалих немає", - йдеться в повідомленні, опублікованому в п'ятницю вранці.

Як повідомлялося, РФ у ніч на 5 липня атакувала Україну кількома групами ударних БПЛА. У Київській області працювала ППО.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА