Інтерфакс-Україна
11:34 04.07.2024

У графіку Зеленського немає інтерв'ю з Такером Карлсоном – прессекретар

1 хв читати
У графіку Зеленського немає інтерв'ю з Такером Карлсоном – прессекретар

У робочому графіку президента України Володимира Зеленського немає інтерв'ю з американським журналістом Такером Карлсоном, заявив прессекретар президента Сергій Никифоров, порадивши Карлсону "уважніше перевіряти свої джерела у ФСБ".

"Пану Такеру Карлсону варто уважніше перевіряти свої джерела в ФСБ. У президента України зовсім інший графік, і Такера Карлсона там немає", - написав Никифоров на своїй сторінці у фейсбуці.

Напередодні американський телеведучий і журналіст Такер Карлсон оприлюднив у своїй соціальній мережі Х пост про те, що нібито отримав згоду на інтерв'ю з президентом України. Він також написав, що "намагався домовитися про це із Зеленським уже два роки, й особливо інтенсивно після запису інтерв'ю з Володимиром Путіним у лютому цього року".

За словами Карлсона, це інтерв'ю необхідне, щоб "надати американцям вкрай необхідну інформацію про конфлікт, який повністю змінює позицію їх країни у світі". При цьому він висловив сподівання, що воно вийде "скоро".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військові закликають виробників до масового впровадження ШІ на полі бою

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА