Інтерфакс-Україна
13:52 26.06.2024

Зеленський привітав Рютте з призначенням на посаду генсека НАТО

1 хв читати
Зеленський привітав Рютте з призначенням на посаду генсека НАТО

Президент України Володимир Зеленський привітав Марка Рютте, який йде у відставку з посади прем'єра Нідерландів, з призначенням на посаду наступного генерального секретаря НАТО.

"Вітаю Марка Рютте з рішенням союзників призначити його наступним генеральним секретарем НАТО. Коли в жовтні пан Рютте перебере цю посаду від Єнса Столтенберга, ми розраховуємо на продовження нашої спільної роботи із забезпечення захисту людей і свободи в усій нашій євроатлантичній спільноті", - написав Зеленський у соцмережі Х.

Президент додав, що знає Рютте "як принципового і сильного лідера, який останніми роками неодноразово демонстрував свою рішучість і далекоглядність".

Зеленський також подякував Єнсу Столтенбергу за його значний внесок у зміцнення НАТО протягом попередніх десяти років його перебування на посаді, а також за непохитну підтримку боротьби України за свободу.

Як повідомлялося, Північноатлантична рада в середу домовилася затвердити Рютте на посаду наступного генсека НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві людини поранені внаслідок ворожої атаки на Запорізький район – ОВА

Одна людина загинула на Дніпропетровщині, 9 постраждали, серед них дві дитини – влада

Генштаб ЗСУ: Уражено пункти управління та інші об'єкти ворога на окупованих територіях

На Херсонщині через російські обстріли загинула людина, ще 10 – травмовані, серед них дитина

Лідер Reform UK щодо зняття прапора України: Над нашими громадськими будівлями не майорітимуть іноземні прапори

Ворог вдарив по об'єкту промислової інфраструктури у Кривому Розі, є руйнування

Неділя та понеділок в Україні будуть теплими, місцями короткочасні дощі

Окупанти обстріляли центр Херсона: одна людина загинула, ще двоє поранені

Київ виділив 574 млн грн з початку року на відновлення пошкодженого житла – Кличко

Окупанти атакували дроном житловий будинок у Херсоні, поранено 15-річного хлопця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА