Інтерфакс-Україна
12:54 24.06.2024

У лікарнях залишаються 20 осіб, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харкова у вихідні

1 хв читати
У лікарнях залишаються 20 осіб, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харкова у вихідні

Станом на понеділок із 42 постраждалих, госпіталізованих після обстрілу Харкова в суботу, в лікарнях залишаються 17 осіб, одна з них у вкрай важкому стані, повідомив начальник Харківської обласної адміністрації Олег Синєгубов.

"У лікарнях на стаціонарному лікуванні залишаються 17 постраждалих, серед них дві дівчинки 12 і 13 років, стан середній. Троє пацієнтів у важкому стані: 32- і 52-річний чоловіки - стабільні, 46-річний чоловік перебуває у вкрай важкому стані. Решта поранених лікуються у відділеннях хірургії, нейрохірургії, травматології", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

Він також повідомив, що з п'яти госпіталізованих після обстрілу міста в неділю в лікарні залишаються троє людей, зокрема 15-річний підліток. Усі вони у стабільному стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У нас є всі умови для створення трьох змін військових для ротацій

Росія активно прораховує плани наступу з Білорусі – Сирський

РФ на Радбезі ООН пригрозила Латвії відповіддю через "дозвіл Україні запускати дрони", США розкритикували погрози

Сирський: При проведенні реформи ми маємо дотримуватися балансу і адекватно відповідати на постійне нарощування ворогом свої сил

Зеленський затвердив плани далекобійності на червень

Україна веде переговори щодо повернення тіла Євгена Коновальця – Зеленський

Сирський: Кількість наступальних дій ЗСУ минулої доби вперше перевершила кількість наступальних дій з боку противника

В ООН закликали відновити мирні переговори "без подальших зволікань" та реалізувати всі етапи обміну військовополоненими між Україною і РФ

Міноборони починає масштабну закупівлю пікапів для ЗСУ – Федоров

Кличко обговорив з делегацією Японського агентства міжнародного співробітництва подальшу підтримку Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА