Інтерфакс-Україна
00:42 23.06.2024

Окупанти за добу здійснили 3200 обстрілів по території України - Генштаб

1 хв читати
Окупанти за добу здійснили 3200 обстрілів по території України - Генштаб
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські загарбники завдали по території України п'ять ракетних із застосуванням 20 ракет і 35 авіаційних ударів із застосуванням 68 керованих авіабомб, також задіяли 544 дрони-камікадзе, повідомляє Генштаб Збройних Сил в оперативному зведенні, опублікованому у Facebook станом на 22.00 суботи.

Крім того, йдеться у зведенні, ворог здійснив понад 3200 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах зі ствольної та реактивної артилерії, мінометів, стрілецької зброї та озброєння бойових машин.

Водночас, наголосили в Генштабі, протягом доби авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони вразили 17 районів зосередження особового складу, пункт управління противника, два засоби ППО, чотири склади з боєприпасами, станцію РЕБ та одну РЛС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА