Інтерфакс-Україна
22:31 22.06.2024

У Черкаській області поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві малолітньої дитини

1 хв читати
У Черкаській області поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві малолітньої дитини

У Черкаській області поліцейські оперативно затримали підозрюваного у вбивстві малолітньої дитини, повідомляє прес-служба Національної поліції України в суботу ввечері.

"На Черкащині поліцейські оперативно затримали підозрюваного у вбивстві малолітньої дитини. Зловмисник вчинив насильницькі дії, внаслідок яких 10-річна дівчинка померла. Йому загрожує довічне позбавлення волі", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що 21 червня до поліції надійшло повідомлення від мешканки міста Шпола Звенигородського району про те, що її 10-річна донька пішла в місцевий магазин і тривалий час не повертається додому.

"Для пошуку малолітньої було залучено територіальний підрозділ Звенигородського райвідділу поліції, а також сили ГУНП в Черкаській області", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА