Інтерфакс-Україна
20:39 17.06.2024

Під час надзвичайних ситуацій власників генераторів через шум не штрафують - МОЗ

1 хв читати

Під час ліквідації аварійних і надзвичайних ситуацій власників генераторів через шум, який створюють генератори, не штрафують, пояснює Міністерство охорони здоров'я.
"В інтернеті з посиланням на санітарні та гігієнічні норми шириться інформація щодо штрафів для власників генераторів за перевищення рівня шуму під час роботи цих пристроїв. МОЗ роз'яснює, що ця інформація не відповідає дійсності, адже санітарні стандарти щодо перевищення шуму не застосовуються під час аварійних і надзвичайних ситуацій", - уточнило відомство у своєму телеграм-каналі.
Водночас МОЗ нагадує, що робота генераторів може мати негативний вплив на здоров'я людей і довкілля через шум, вібрацію та шкідливі викиди.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери ЄС і Канади провели чергові консультації з підтримки України

Військові частини зможуть закуповувати комплектуючі для БПЛА за кошти загального фонду – Шмигаль

Під час обстрілу Одещини пошкоджено об’єкти у портах "Південний", "Чорноморськ" та судно із зерном під прапором Панами

Російська сторона не надала жодних доказів того, що атака по резиденції Путіна була здійснена Україною, – ISW

Свиноферма KSG Agro на Херсонщині в грудні 2025р. тричі потрапила під ворожий обстріл

Ворог окупував три села та просунувся в Мирнограді на Донеччині, а також на Сумщині – DeepState

На Чернігівщині оголосили обовʼязкову евакуацію з 14 прикордонних сіл

На Одещині затримали двох підозрюваних у серії підпалів автомобілів

Лівий берег Києва 31 грудня можуть перевести на графіки погодинних відключень – експерт

Двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА