Інтерфакс-Україна
23:19 13.06.2024

Байден: "Велика сімка" домовилася спільно протидіяти поставкам для військової сфери РФ, зокрема, з Китаю

1 хв читати
Байден: "Велика сімка" домовилася спільно протидіяти поставкам для військової сфери РФ, зокрема, з Китаю

Президент США Джо Байден заявив про домовленість "Великої сімки" спільно протидіяти поставкам із низки країн, зокрема Китаю, комплектуючих для військової сфери РФ.

"Сьогодні на засіданні "Великої сімки" ми також говорили про наше занепокоєння такими країнами, як Китай, які надають РФ матеріали для військової машини", - повідомив Байден на спільній із президентом України Володимиром Зеленським пресконференції в четвер після підписання на саміті G7 в Італії двосторонньої угоди про безпеку.

"Ми домовилися надалі спільно протидіяти цьому", - поінформував президент США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кропивницький зазнав чергової дронової атаки, пошкоджено складські приміщення - ОВА

Україна стала "легкою мішенню" для російських хакерів після згортання допомоги США - ЗМІ

Шмигаль: Україна очікує понад 39 млрд доларів бюджетної підтримки в 2025 році

Зеленський разом з представниками іноземних держав відвідав місце удару по Києву, де загинули 12 осіб й вшанував пам’ять загиблих

Сибіга зустрівся з главою МЗС Уругваю Лубеткіним, обговоривши підтримку України та програму BringKidsBack

Трамп закликав до негайного підписання угоди між Україною та США щодо рідкоземельних металів й заявив про прогрес у мирній угоді з РФ

Прем’єр-міністр України провів зустріч із президентом Світового банку у Вашингтоні

Україна та Італія активізують співпрацю для залучення інвестицій та підтримки українського бізнесу — Свириденко

Сибіга вшанував Папу Франциска у Ватикані, українська делегація візьме участь у поминальній месі

Кислиця зробив запис у Книзі жалоби в Апостольській нунціатурі у зв'язку зі смертю Папи Франциска

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА