09:55 13.06.2024

МОН дозволило використовувати кондиціонери під час масових тестувань і в укриттях під час повітряних тривог

1 хв читати
МОН дозволило використовувати кондиціонери під час масових тестувань і в укриттях під час повітряних тривог
Фото: Pixabay

Міністерство освіти і науки України оприлюднило додаткові рекомендації щодо заощадження електроенергії, дозволивши використовувати кондиціонери під час масових тестувань і в укриттях під час повітряних тривог.

"МОН оприлюднило рекомендації для закладів освіти щодо заощадження електроенергії: йдеться про обмеження використання кондиціонерів і зовнішнього освітлення. Такі вимушені заходи закладено в розпорядженні КМУ. Водночас у пріоритеті - безпека учасників освітнього процесу, зокрема з урахуванням особливостей його проведення", - ідеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Згідно з додатковими рекомендаціями, під час підготовки та проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) та інших масових екзаменаційних і тестових випробувань у приміщеннях зі значними скупченнями людей (зокрема, вступників) встановлено винятки щодо обмеження використання кондиціонерів.

Також безперебійна робота кондиціонерів і вентиляційного обладнання є обов'язковою в укриттях навчальних закладів, де перебувають діти, студенти, персонал і цивільні особи під час повітряних тривог.

"Важливо відповідально ставитися до енергозбереження, разом з тим гарантувати безпеку та належні умови для здобувачів освіти в межах наявних ресурсів і можливостей енергосистеми", - підсумували в міністерстві.

Як повідомлялося, раніше Міносвіти доручило закладам освіти виконати розпорядження уряду про заощадження електроенергії. Зокрема, рекомендовано до 31 грудня 2024 року забезпечити економію електричної енергії в приміщеннях шляхом припинення використання кондиціонерів повітря, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА