Інтерфакс-Україна
01:49 11.06.2024

В Україні розпочав роботу перший цех із ремонту та виробництва німецької бронетехніки

2 хв читати
В Україні розпочав роботу перший цех із ремонту та виробництва німецької бронетехніки

У рамках партнерства АТ "Українська оборонна промисловість" і світового оборонного гіганта Rheinmetall в Україні розпочав роботу перший цех з ремонту та виробництва бронетехніки в рамках створеного спільного підприємства, повідомляє прес-служба Мінстратегпрому.

Головне призначення нового майданчика - ремонт і виробництво військової техніки німецьких зразків. Це прискорить відновлення бойових машин і повернення їх на передову, а згодом дасть змогу виробляти нову техніку для Сил безпеки і оборони України силами українських зброярів.

"Ми прагнемо розвивати наші виробничі можливості спільно з союзниками і вважаємо, що українська оборонка - частина європейського ОПК, яка зміцнює систему колективної безпеки Євросоюзу. Тому відкриття спільного з Rheinmetall виробничого майданчика - це не тільки крок до Перемоги України, а й важливий етап у побудові Арсеналу вільного світу", - сказав міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин.

"Відкриття першого спільного сервісного центру з Rheinmetall в Україні є надзвичайно важливим для зміцнення нашого оборонного потенціалу. Це дасть нам змогу забезпечити швидкий ремонт та обслуговування німецької техніки безпосередньо на території України, що значно підвищить ефективність наших Збройних сил. Ми вдячні нашим німецьким партнерам за довіру та підтримку, які дають змогу нам упевнено рухатися до перемоги та інтегруватися в європейську систему колективної безпеки", - зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Клименков.

Нагадаємо, німецько-українське ТОВ «RHEINMETALL UDI» (RHEINMETALL UKRAINIAN DEFENSE INDUSTRY LLC) було зареєстровано 18 жовтня 2023 року в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА