Інтерфакс-Україна
08:54 03.06.2024

На Харківщині за добу один мирний житель загинув, шестеро постраждали в результаті ворожих обстрілів

1 хв читати
На Харківщині за добу один мирний житель загинув, шестеро постраждали в результаті ворожих обстрілів

Минулої доби ЗС РФ обстріляли Старий Салтів, постраждали мирні жителі, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Унаслідок обстрілу пошкоджено цивільний автомобіль. Постраждали двоє людей", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив також, що в результаті авіаудару по Борівській Андріївці пошкоджено приватний будинок, почалася пожежа. Постраждали 2 людини. У результаті нічної ракетної атаки на Слобожанську ТГ Чугуївського району зафіксовано влучання на території бази відпочинку. Пошкоджено будинки. Один чоловік загинув. Ще один чоловік і жінка поранені.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА