Інтерфакс-Україна
19:50 29.05.2024

Зеленський обговорив із Гутеррешем підготовку до Саміту миру

1 хв читати
Зеленський обговорив із Гутеррешем підготовку до Саміту миру

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем.

"Подякував за активну підтримку Формули миру та Саміту миру. Усі пункти нашої Формули, які ми опрацюємо у Швейцарії 15 та 16 червня, засновані на Статуті та резолюціях ООН і базових людських цінностях. Саме тому участь ООН важлива для глобальних зусиль", - написав Зеленський у телеграм-каналі за результатами розмови.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пашинян заявив про перемогу своєї партії на виборах до завершення підрахунку голосів – ЗМІ

ДКВС розпочала перевірку через відео з можливим насильством у СІЗО в Одесі, керівництво відсторонено

У Херсоні внаслідок атаки ворожого БпЛА постраждав 41-річний чоловік – МВА

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак – Генштаб

Зеленський проінформував Стармера про потреби України в ППО та координацію перед міжнародними самітами

Зеленський, Стармер, Макрон і Мерц у спільній заяві погодили ключові параметри можливого перемир'я: припинення вогню, лінія фронту як основа переговорів і гарантії безпеки

Зеленський обговорив із лідерами E3 оборону України та дипломатичні кроки, заявив про значні втрати РФ

Іран завдав ракетного удару по Ізраїлю, Трамп закликав утриматися від відповіді і заявив про наближення угоди з Тегераном

Пасажиропотік на виїзд з України в перший тиждень літа зріс на 14,5% – дані Держприкордонслужби

Зеленський заявив, що найшвидшим шляхом може бути "заморозка" ситуації на поточних позиціях із подальшим переходом до дипломатії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА