Інтерфакс-Україна
23:10 28.05.2024

Щоденні атаки росіян Харкова доводять їхню мету стерти з лиця землі друге за величиною місто в Україні, тому потрібна сучасна зброя

1 хв читати
Щоденні атаки росіян Харкова доводять їхню мету стерти з лиця землі друге за величиною місто в Україні, тому потрібна сучасна зброя

Щоденні атаки росіян Харкова доводять їхню мету стерти з лиця землі друге за величиною місто в Україні, тому країні потрібна сучасна німецька зброя, заявив посол України в Німеччині Олексій Макєєв.

"Щоденні ракетні атаки на Харків доводять, що росіяни хочуть стерти з землі друге за величиною місто в Україні", - цитує прес-служба міністерства закордонних справ України слова посла, сказані в інтерв'ю для німецького Bild.

Крім того, за словами посла, дії Росії в Україні є реальною небезпекою для Німеччини. Разом з тим Макєєв вважає, що збивання російських ракет з території країн-партнерів не зробить їх сторонами конфлікту.

"Зрозуміти, що таке справжня ескалація, можна провівши кілька діб в Україні, почувши гуркіт сирен та російських ракет і дронів. Це і є щоденна ескалація з боку Росії, яка продовжує нас вбивати", - наголосив він.

Посол Макєєв зазначив, що Україні потрібні сучасні німецькі бойові машини, артилерійські системи та засоби ППО. "Німеччина щомісяця постачає в Україну нове озброєння. У світі понад 300 млрд євро заморожених російських активів, які можна використати для фінансування допомоги Україні", - наголосили в МЗС. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

На Сумщині через ворожі атаки вже постраждало п'ятеро людей - ОВА

У Харкові пожежа через ворожий удар - мер

Двох людей поранено у Сумській громаді через ворожу атаку з дрону - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА