Інтерфакс-Україна
17:26 24.05.2024

У Києві на станціях метро тимчасово недоступна оплата проїзду банківською карткою - КМДА

1 хв читати
У Києві на станціях метро тимчасово недоступна оплата проїзду банківською карткою - КМДА

У Києві на турнікетах станцій метро з технічних причин тимчасово недоступна оплата проїзду банківською карткою, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"Фахівці вже працюють над відновленням роботи платіжної системи у звичайному режимі. Усі інші види оплати проїзду працюють у звичайному режимі", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Оплатити за проїзд можна транспортною карткою, qr-кодом, згенерованим у застосунку "Київ Цифровий", або паперовим qr-квитком.

"КП "Київський метрополітен" перепрошує за тимчасові незручності. Про відновлення можливості оплати проїзду безконтактною банківською карткою повідомимо додатково", - зазначається в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА