Інтерфакс-Україна
20:11 22.05.2024

Вибори у Великій Британії відбудуться 4 липня

1 хв читати
Вибори у Великій Британії відбудуться 4 липня

Загальні вибори у Великій Британії відбудуться 4 липня, король Карл III вже схвалив розпуск парламенту, заявив британський прем'єр Ріші Сунак.

"Раніше сьогодні я поговорив із Його Величністю королем Карлом III для того, щоб попросити про розпуск парламенту. Король задовольнив це прохання. Ми проведемо загальні вибори 4 липня", - сказав Сунак, виступаючи на Даунінг-стріт.

"Для Великої Британії настав момент визначення її майбутнього", - наголосив він.

Виборча компанія розпочнеться у країні після розпуску парламенту.

За даними Sky News, на Даунінг-стріт йшли "довгі та відкриті дискусії" про те, чи проводити вибори зараз чи восени. Так заступник прем'єр-міністра Олівер Доуден наполягав на проведенні літніх виборів.

Раніше у травні Консервативна партія чинного прем'єр-міністра Великої Британії втратила майже половину - 474 - місць у місцевих радах на виборах в Англії. Досі консерватори мали близько 1000 місць в англійських радах.

Ліберальні демократи отримали додатково 104 місця, "зелені" – 74 місця. Крім того, користуючись невдачею консерваторів, покращили свої позиції деякі дрібні партії.

Тоді глава британської опозиційної Лейбористської партії Кір Стармер висловився за загальні вибори у Великій Британії.

Сунак обіймає посаду британського прем'єра з жовтня 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кінотеатри та дитячі розважальні центри суттєво коригують свої концепції - думка

Новий тип світлофорного сигналу "Грецький хрест" запровадять у Києві на одному перехресті у центрі до 11 січня

По програмі "Пакунок школяра" вже профінансовано майже 1 млрд грн, заявку можна подати до 15 листопада - Мінсоцполітики

Правоохоронці затримали одного з підозрюваних у розтраті майже 6 млрд грн "Укртатнафти" - Офіс генпрокурора

У владі думають куди перерозподілити невикористані кошти з програми "єКнига" - Кравчук

Кравчук виступає за можливість фінансувати видання книг за рахунок програми "1000 годин контенту"

Щонайменше 500 млн грн необхідно на поповнення бібліотечних фондів в 2026р - директорка УІК

Окупанти захопили 19 кв км за добу на чотирьох напрямках, "сіра зона" зросла на 30 кв км - DeepState

Держетнополітики подала апеляцію на відмову у застосуванні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Розширення програми "5-7-9%" на видавців допоможе збереженню галузі - власники книгарень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА