Інтерфакс-Україна
18:33 14.05.2024

Україна та Люксембург розпочали переговори про укладення безпекової угоди

1 хв читати
Україна та Люксембург розпочали переговори про укладення безпекової угоди

Україна та Люксембург розпочали двосторонні переговори щодо укладення угоди про співпрацю у сфері безпеки та довгострокової підтримки, повідомляє пресслужба глави Української держави.

"Про початок роботи над документом домовилися президент Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Люксембургу Люк Фріден під час телефонної розмови напередодні. Відповідно до розпорядження президента України, українську переговорну делегацію очолює керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак. Сьогоднішній раунд перемовин провів заступник очільника Офісу президента Ігор Жовква", - йдеться в повідомленні на сайті президента у вівторок.

"Ми вдячні Люксембургу за незмінну підтримку та прояв лідерства, зокрема в таких питаннях, як співголовування в ІТ-коаліції, військова допомога, підтримка членства України в ЄС і НАТО. Переконаний, усе це буде відображено в нашій безпековій угоді", - сказав Жовква, якого цитує пресслужба.

Повідомляється, що сторони опрацювали текст проєкту угоди, обговорили зміст окремих положень і узгодили подальші кроки. "Уже за результатами першого раунду вони відзначили суттєвий прогрес на шляху до підписання документа", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На лінії фронту відбулося 61 боєзіткнення, майже половина з них на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Близько 600 будинків на Троєщині в Києві без тепла, води і світла – мер

Орбан чинить злочин проти Угорщини та закарпатських угорців, блокуючи вступ України до ЄС – Сибіга

Окупанти вдарили по фабриці Roshen вночі двічі в одне й те саме місце – Порошенко

Клименко: внаслідок російських атак постраждали близько 40 осіб, пошкоджено понад 170 об’єктів

"Червона" лінія метро в Києві відновила роботу в звичайному режимі

У більшість областей йде потепління, але ожеледь і налипання снігу можуть ускладнити роботу підприємств та транспорту

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА