Інтерфакс-Україна
20:07 13.05.2024

Кількість постраждалих унаслідок удару по фермі в Коротичах Харківської області зросла до чотирьох осіб

1 хв читати
Кількість постраждалих унаслідок удару по фермі в Коротичах Харківської області зросла до чотирьох осіб

За уточненими даними, унаслідок ракетного удару, завданого ЗС РФ по фермі в Коротичах (Харківська область) одна людина загинула, четверо постраждали.

"Загинув 38-річний чоловік. Ще четверо чоловіків віком 29, 30, 39 і 73 років дістали поранення, їх госпіталізовано. Усі постраждалі - співробітники зазначеного підприємства. Тип ракети встановлюється", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч.2 ст.438 КК України).

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області, ракета влучила у виробничо-складську будівлю. У результаті вона частково зруйнувалася, почалася пожежа на площі 100 кв.м. Крім того, на відкритій території горіла трава на площі 300 кв.м.

До ліквідації наслідків ворожого обстрілу було залучено 2 одиниці техніки та 14 рятувальників.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА