Інтерфакс-Україна
08:33 29.04.2024

На Харківщині в результаті ворожих обстрілів за добу постраждали три мирні жителі

1 хв читати
На Харківщині в результаті ворожих обстрілів за добу постраждали три мирні жителі

У ніч проти понеділка, о 2:00, ЗС РФ скинули КАБ на Загризове Борівської громади Ізюмського району Харківської області, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Внаслідок обстрілу КАБ пошкоджено приватну оселю", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив також, що напередодні в Стрілечій внаслідок ворожого обстрілу було поранено 59-річного цивільного, у Куп'янську в результаті обстрілу з РСЗВ - зруйновано приватне домоволодіння, травмовано 35-річну жінку та 52-річну цивільну. Крім того, у Вовчанську артобстрілом було пошкоджено 2 приватні будинки, а в результаті скидання КАБ - приватне підприємство.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА