19:59 27.04.2024

Шмигаль під час поїздки до Волинської та Львівської областей ознайомився з ходом будівництва другого рівня захисту на енергетичних об'єктах

1 хв читати
Шмигаль під час поїздки до Волинської та Львівської областей ознайомився з ходом будівництва другого рівня захисту на енергетичних об'єктах

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Волинської та Львівської областей 27 квітня ознайомився з ходом будівництва другого рівня захисту на енергетичних підстанціях.

"Ворог активізував атаки на цивільні енергетичні об’єкти. Цієї ночі ми знову зазнали втрат в енергосистемі. Але при цьому вона залишається збалансована. Графіки відключень не застосовуються і не передбачаються. Оперативно відновлюємо пошкоджене. Домовилися про поставки з усіма країнами-партнерами, які мають аналогічне енергетичне обладнання. Ця допомога вже надходить", - повідомив Шмигаль у телеграмі в суботу ввечері.

Прем'єр-міністр наголосив, що також посилюється захист енергетичних об'єктів засобами ППО та РЕБ.

"Не дивлячись на це, частина ракет і дронів російських терористів все ж таки досягає цілей. Тому маємо бути свідомими та споживати електроенергію відповідально", - написав Шмигаль.

Також прем'єр повідомив, що профільні міністерства працюють над тим, щоб поставити в прифронтові регіони децентралізовані джерела електроенергії: газові турбіни, когенераційні установки та модульні котельні.

"Децентралізація енергосистеми - один із найбільш дієвих способів зробити її менш уразливою для російських ракет і дронів", - резюмував Шмигаль.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА